Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

La Villa Nieruchomości

Rynek 32/4 Leszno

Mapa

660 545...

660 545 685

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

Chcesz sprzedać nieruchomość?

60

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia La Villa Nieruchomości

Filtruj

830 000 zł160 m² 5 187,50 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony na przestronnej działce o powierzchni 1968 m , usytuowany w wyjątkowo spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł89,70 m² 4 347,83 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,7 m2 położone na drugim piętrze kameralnej kamienicy z końca XIX wieku w centrum Obornik Śląskich,...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie - parter, kamienica, bezczynszowe, ul. Niepodleglości Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na parterze w kamienicy idealna...

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł80,90 m² 3 807,17 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy historycznej Bramie Kościańskiej, ul. Narutowicza. Na sprzedaż - położone na parterze kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł121,40 m² 5 675,45 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej okolicy Dąbcze w gminie Rydzyna....

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Wygodny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 227m2 położony w miejscowości Rokosowo, gmina Poniec, powiat gostyński dla rodziny...

Szczegóły ogłoszenia

31,82 zł/m²22 m² 700 zł

Maja Łubianka

Maja Łubianka

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem w centrum Leszna ul. Łaziebna. Powierzchnia użytkowa to około 22 m2 Lokal wymaga remontu według własnego pomysłu...

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na III pietrze w kamienicy w centrum w Leszna Wyposażone w sprzęty agd widoczne na zdjęciach (lodówka,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 038 zł52,69 m² 8 750,01 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwupokojowy o pow 52,69m2 usytuowany na pierwszym pietrze w nowo powstającym obiekcie Apartamenty Centro. Jest to nowoczesny projekt,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

900 000 zł1 019 m² 883,22 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Karpaczu - ul. Dolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczym Karpaczu, przy ul. Dolnej....

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia całkowita lokalu 98,32m2, działka-ok 270m2 Standard wykończenia:...

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! W pełni wyposażony lokal, leszno - rynek 3500 zł netto marzysz O własnym klubie fitness? Masz gotowy biznes - bez inwestycji, bez...

Szczegóły ogłoszenia

164 880 zł687 m² 240 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 687 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym planem...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł199 m² 3 994,97 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dom wolnostojący z miejscem na działalność usługową! Na powierzchnię użytkową domu około 199 m2 składają się: przyziemie garaż 2...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł103 m² 4 077,67 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, z balkonem. Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł167,09 m² 4 578,37 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Bogusławki, bezpośrednio przy granicy Gostynia. Idealny dla osób, które szukają...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

345 289 zł32,27 m² 10 700 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal jednopokojowy o pow 32,63m2 usytuowany na drugim pietrze w nowo powstającym obiekcie Apartamenty Centro. Jest to nowoczesny projekt, łączący...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

470 000 zł64,90 m² 7 241,91 zł/m²

Maja Łubianka

Maja Łubianka

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - 4 pokoje z balkonem, piwnicą i garażem z dużym potencjałem aranżacyjnym, leszno, os. Wieniawa! Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł378 m² 1 957,67 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:681 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny Włoszakowice. Na powierzchnię użytkową domu około 240 m2 składają się : parter: wiatrołap salon jadalnia kuchnia wc...

Szczegóły ogłoszenia

721 000 zł2 120 m² 340,09 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezydencjonalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2120 m2 położona w pierwszej linii zabudowy kompleksu rekreacyjnego przy Zbiorniku Retencyjnym...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł360 m² 250 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w przepięknej spokojnej okolicy usytuowane przy granicy miejscowości Gronówko (obręb Wyciążkowo), na nowo powstającym osiedlu...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł750 m² 653,33 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość - fabryka, dawny młyn parowy zlokalizowana w miejscowości Konary, w gminie Miejska Górka. Obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł68,35 m² 32,19 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,35 w apartamentowcu przy Armii Krajowej w Lesznie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 842,10 m² 1 221,43 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:41 623 m²

Na sprzedaż wyjątkowy zespół pałacowo-parkowy w Bronowie o bogatej historii sięgającej XVIII wieku. Majątek, założony około 1733 roku,...

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł124,90 m² 4 955,96 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu lokalowym z przynależna działką o pow 262 m2 położony na granicy...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Leszno

Leszno,wielkopolskie

8 346 zł185,46 m² 45 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - Leszno. Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia magazynowo-biurowe zlokalizowane w Lesznie przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dwa lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia lokalu 93,6m2, działka-ok 310m2 Standard wykończenia Ściany:...

Szczegóły ogłoszenia

700 654 zł25,23 m² 27 770,65 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament w nowoczesnym kompleksie hotelowym w Kołobrzegu. Lokal o powierzchni 25,23 m2 z przynależnym balkonem położony na...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120,81 m² 5 752,84 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z garażem dwustanowiskowym i 3 balkonami - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym...

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce 1400 m w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 10 km od Leszna....

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł56,89 m² 9 404,11 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem dwustanowiskowym - Leszno, ul. Fabryczna Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rewelacyjną, nową ofertę -osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie. Jest to inwestycja składająca...

Szczegóły ogłoszenia

13,51 zł/m²111 m² 1 500 zł

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w zabytkowej kamienicy w centrum miasta na płycie Rynku. Na powierzchnię 111 m2 składa się: biuro open space o pow. ok 65m2 przedsionek...

Szczegóły ogłoszenia

739 538 zł32,50 m² 22 755 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cristal Apartments - apartament inwestycyjny w sercu Karkonoszy | Szklarska Poręba Na sprzedaż apartament w prestiżowej, kameralnej inwestycji...

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł92,56 m² 5 077,79 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Atrakcyjne budynki jednorodzinne z dwoma lokalami mieszkalnymi na działce 869 m2 połoz one w malowniczej i spokojnej okolicy z widokiem na...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Leszno

Leszno,wielkopolskie

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy leszczyńskiej starówce. Na powierzchnię 19 m2 składają się:...

Szczegóły ogłoszenia

869 359 zł113,62 m² 7 651,46 zł/m²

Justyna Hajdziona

Justyna Hajdziona

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Wolnostojący, jednopoziomowy dom jednorodzinny położony w Dąbczu, na nowym osiedlu w pobliżu zalewu oraz lasu Dom, oferowany w stanie...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 180 zł27,16 m² 10 500 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,16 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł86,40 m² 1 736,11 zł/m²

Izabela Mańczak

Izabela Mańczak

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego (strychu) o powierzchni 86,40 m2 , w kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij